Nieuw
WTD RTXM228-601 Single-mode Module SFP 6.144G 1310nm 2 km SM RRU

WTD RTXM228-601 Single-mode Module SFP 6.144G 1310nm 2 km SM RRU

p5135

€13.28

Nieuw product


welkom om SeeMe Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerust contact SeeMe service.

Tags: Goedkoop WTD RTXM228 601 Single mode Module SFP 6.144G 1310nm 2 km SM RRU, Hoge Kwaliteit WTD RTXM228-601 Single-mode Module SFP 6.144G 1310nm 2 km SM RRU, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers

Merknaam SMTE
Modelnummer RTXM228-601
Condition New and Original

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Gerelateerde producten